Упаковка для французьких хот-догів 45гр/м2 (середня жиростійкість) 60Ф

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 60Ф
640 ₴/упаковка
620,80 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (99) 004-18-59
Багатоканальний- +380 (68) 779-71-68 Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Упаковка паперова для Французьких хот догів 170х72х40 мм
З одноколірним друком.
Матеріал: білий крафт. Франція
Щільність: 45гр/м2. Жиростійка.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 72 мм |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,80 ₴/упаковка


