Пакет паперовий для Шаурми 220х90х50 мм 60гр/м2 (максимальна щільність) 1200Ф


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1200ф
1 040 ₴/упаковка
1 008,80 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (99) 004-18-59
Багатоканальний- +380 (68) 779-71-68 Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Упаковка паперова для шаурми 1200Ф
Розміри пакета: 220x90х50 мм.
З нанесенням двоколірного друку.
Матеріал: Білий папір Франції.
Щільність: 60г/м2. Преміум жиростійка.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць в ящику)
Можливе виготовлення з Вашим унікальним і індивідуальним дизайном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008,80 ₴/упаковка


