Упаковка для бургера 150х140 мм 80гр/м2 (максимальна жиростійкість) 903Ф

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 903Ф
810 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (99) 004-18-59
Багатоканальний- +380 (68) 779-71-68 Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виготовлена з преміум матеріалу, який має високу міцність і щільність. Комфортність використання не залишить байдужими ваших клієнтів!
Розмір: 150х140 мм.
Одноколірний друк.
Матеріал: преміум.
Щільність: 80гр/м2. Жиростійка.
Мінімальне замовлення – 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Чорний |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴/упаковка


