Пакет з прозорою вставкою 280х140х50мм.(вікно 40мм) 50гр/м2 (Максимальна жиростійкість) 228Ф

- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 228Ф
1 350 ₴/упаковка
1 309,50 ₴/упаковка
Показати всі оптові ціни+380 (99) 004-18-59
Багатоканальний- +380 (68) 779-71-68 Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Паперовий пакет з прозорою вставкою для упаковки бутербродів,макаронних виробів,солодощів,печива,асортименту кондитерських виробів,лікарських трав.
Розміри: 280х140х50 мм
Без друку.
Щільність: 50гр/м2,
Матеріал: Європа, жиростійкий.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць в ящику)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309,50 ₴/упаковка


